Závody psích spřežení Tři Studně 21.1.2012

23.01.2012 18:39

Začalo to strašně nevinně. Projíždím si takto ve středu příspěvky na facebooku a najednou koukám, že naše kamarádka Katka Novotná od Lary dává na zeď příspěvek, že jedou o víkendu na Tři Studně na Vysočinu, na závody psích spřežení. No a protože to je od nás jen 14 km, tak jsme byli okamžitě dohodnutý, že se se Standou staví pro nás ve Žďáře a na závody pojedeme společně. Opět to byla velice povedená, narychlo svolaná, akce. Už nastupování ke Katce a Standovi do auta bylo veselé, když jsme je čekali u jiného Penny Marketu, než oni na nás (máme ve Žďáře 2) a i cesta k nám je vedla jinudy (díky navigaci) než jsme je čekali. Ale nakonec vše dopadlo dobře, museli jsme uskutečnit asi 4 hovory, než jsme si k nim sedli do auta, ale pak už jsme bez našich zrzeček vyjeli, směr Tři Studně. Naše zrzky zůstaly doma kvůli tomu, že Shaba hárala a asi by to nebylo vhodné, vodit jí závodícím pesanům pod nosem.

Katka pro nás měla veliké překvapení a to takové, že se za náma dojeli podívat Martin s Jitkou Ludvíkovi a jen jednou z jejich tří zrzek, Albinkou, až z Prahy a také Tomáš Janoš z Brna s přítelkyní a zrzkou Sherylkou. Neočekávaně jsme také potkali další kamarádku z Brna Ilču Borýskovou se synem a kamarádkou. No prostě super lidičky, na výborným místě. Tomáše jsme viděli naposledy na Summer Campu, takže jsme byli moc rádi, že se opět potkáváme. Závody byly skvělý, i když nepřijeli všichni účastníci a my jsme si to moc užili. Katka s Jíťou na závěr nakoupili výstroj pro zrzky na běhání a na kolo a pak už jsme všichni vyjeli směr Žďár n.S. a zakotvili jsme v restauraci U Hajčmanů na pozdním obědě. Celý den bylo skvělé počasí, ale při příjezdu do Žďáru začalo chumelit a ani po dvou hodinách, které jsme strávili jídlem a povídáním si, nepřestalo. Takže nakonec se všichni rozjížděli k domovům v totální vánici. Ale je vidět, že jsou to všechno skvělí řidiči, protože cestu zvládli skvěle a my jsme byli rádi, že se nikomu nic nestalo!

Ještě jednou děkujeme všem našim kamarádům, že vážili takovou dalekou cestu a strávili s námi den!! A už se těšíme na další, třeba nečekanou, akci! :)

Fotila Katka Novotná a Martin Ludvík....moc děkujeme. :)