XXI. Mezinárodní výstava psů CACIB Praha Letňany - 5.11.2011

07.11.2011 18:50

rozhodčí : Martina Viktorinová ČR / 123 RR

třída : mezitřída feny

hodnocení : EXC. /8

Výstava  Praha

V sobotu 5.11.2011 jsme absolvovali naši poslední výstavu v letoším roce a jeli na ní přímo do matičky Prahy. Mimochodem šílená cesta v Praze. Před Letňany jsme si vystáli hodinovou kolonu, abychom se zpožděním nakonec šťastně zaparkovali na mega parkovišti u výstaviště. Naši zrzavci měli pro sebe samostatnou halu, takže tu byly dva kruhy. Jeden pro psy a druhý pro fenky. Místa bylo kolem dost a dost a nemuseli jsme se nikde mačkat, jako na jiných výstavách. Opět jsme u kruhů rádi viděli staré známé a dobře jsme si s nimi popovídali.

Tentokrát se vystavování zhostil Peťa, ale nebyla to moc šťastná volba, protože Shaba se rozhodla, že se jí rozhodčí prostě nelíbí a i když v kruhu stála krásně, tak při posuzování sebou cukala a nechtěla stát. Peťa měl myslím plné ruce práce. I přes to dostala hodnocení "Výborná" a tedy bez pořadí. Škoda, ale zase pro nás poučení, že s ní prostě musíme trénovat před cizími lidmi, protože se občas  při posuzování zasekává. Cesta domů poté proběhla v klidu. Pejsci i Peťa v autě hned zalomili a prospali skoro celou cestu domů.

Víkend jsme zakončili s našimi sousedy Dušanem a Markétou, jejím synem Pavlíkem a maďarským ohařem Finem. Bylo nádherné počasí, foukal příznivý vítr a tak jsme si zašli pustit draka. Naši zrzaví miláčci se pěkně proběhli po poli a byl to prostě príma strávený den. Příště si musíme vzít sebou i foťák, aby jsme ty naše zrzavce vyfotili!

Za foto děkujeme Vlaďce Hovorkové.