Víkend ve Svitavách s rr-sportem

16.10.2011 00:00

V sobotu 15.10.2011 jsme byli domluvení, že přijedeme do Svitav k našim kamarádům Majce a Pepovi Sehnalovým a jejich 5-ti rr mazlíčkům a miláčkovi Týdovi. Vyjížděli jsme za nádherného slunečného počasí a společně se Sehnalama, jsme se odpoledne jeli kouknout do Kempu Opatovec, kde jsme měli v neděli domluvené závody s rr-sportem. Kemp nás totálně nadchl a tak jsme se už těšili, jak se to vše vyvede a hlavně na všechny naše známé, které jsme už dlouho neviděli.  Večer jsme si udělali výjezd do stylové hospůdky ve Svitavách, kde si vaří své pivo a dělají, mimo jiné, výborné domácí škvarky, škvarkovou pomazánku a tatarák. Jídlo i pivo bylo opravdu vynikající a na zakončení našeho obžérství proběho pár slivoviček s přáním, aby se nám nedělní akce vydařila. Přejezení a přepití jsme si ještě udělali vyjížďu po nočních Svitavách s prohlídkou nádherného náměstí a pak už hurá na kutě, abychom nebyli na závodech jako mátohy.

V neděli se jelo do Opatovce. Přes původní mírné obavy, aby bylo dost pejsků na běhání, přece jen jsme ve Svitavách rok neběhali, byla účast výborná. Moc rádi jsme se opět setkali s lidma, se kterýma jsme se už rok na coursingu neviděli. Za krásného počasí proběhly závody, které se líbily, jak nám pořadatelům, tak snad i těm, kteří si přišli se svými miláčky zaběhat. Místo se nám natolik zalíbilo, že se sem určitě ještě vrátíme a uděláme víkendovou akci.

Naše zrzečky se tedy moc nevyznamenaly. Chinara se totálně pokazila a ze startu utíká přímo do cíle, takže její coursingová kariéra už asi skončila a Shabka, ač je rychlá, se pořád od půlky dráhy vrací a bude nás stát ještě asi hodně úsilí, aby pochopila, že má oběhnout celou trať a následovat střapec až do konce.

Nicméně víkend to byl skvělý a díky krásnému počasí jsme si to všichni užili!

fotky z akce : zde

I když nezávodící, ale přesto spokojené zrzečky :)