Svatomartinský a dušičkový víkend POLNIČKA 11.11. - 13.11.2011

05.12.2011 18:42

V listopadu na "dušičky" jsme měli naplánovaný trénink s rr-sportem v Polničce. No a protože také bylo sv. Martina a chtěli jsme ochutnat svatomartinskou husu, tak jsme v pátek na Martina pozvali své kamarády, kteří měli přijet na trénink do Polničky a mají to k nám daleko, aby nám ji pomohli sníst. Také to byla zkouška, kolik ridgebacků se vleze do 3+1. Takže v pátek večer k nám přijela Markéta s Radkem až z Rožnova pod Radhoštěm a s nimi jejich tři rr-kluci Fido, Pluto a Lupíno a z Brna za námi přijela Katka se Standou a jejich rr Larou a Bongem. Návštěva proběhla v naprostém klidu. Markéty kluci i Lara s Bongem byli vzorní a do bytu jsme se krásně vešli. Jen naše kočeny (Adéla a Tim) byli na výletě u mé kamarádky, protože takovou psí návštěvu by nemuseli přežít. Husa byla výborná a jen se po ní zaprášilo. Večer jsme zakončili, jak jinak, než hrou UNO a šli jsme spát moooc pozdě!

V sobotu 12.11. 2011 jsme potom jeli do Polničky a vyzkoušeli si nový areál na místním hřišti. Počasí nám přálo a i když foukal vítr, tak svítilo sluníčko a bylo celkem příjemně. Přijelo tentokrát i dost pejsků a trénink se celkově vydařil i přes to, že jsme začínali o hodinu později. Po tréninku zůstalo pár kamarádů s námi v Polničce a přespali jsme v místní chatě. Večer se nesl ve znamení vínka, 3 kg tataráku, sauny a tepla z kachlových kamen!

V neděli 13.11.2011 nás probudilo sluníčko a jasná obloha, což jsme využili a vyrazili jsme všichni na procházku na Velké Dářko, na kterém se letos opravuje hráz a proto je rybník vypuštěný, což skýtá zajímavý pohled. A ještě zajímavější bylo pózování našich chlapů na pláži, kteří se nedali dlouho přemlouvat a na naše přání odhodili svršky a nafotili jsme správné fotky, jak se dá zařádit v listopadu na pláži u vypuštěného rybníka! :) Byl to velice příjemně strávený víkend a moc děkujeme Katce a Standovi, Katce a Peťovi, Majce a Pepovi, také Markétě a Radkovi, kteří tedy po tréninku museli odjet a Margitě a Zdenkovi, kteří zase odjížděli v noci, ale strávili s námi příjemný den na tréninku a po té večer.

Fotečky zde

Naše parta "HIC" na Velkém Dářku.