SILVESTR 2011 Rekreační areál Těchobuz

01.01.2012 20:20

Na letošního silvestra jsme se moooc těšili. Měli jsme domluvenou partu lidí, na kterou jsme se strašně moc těšili. Původní plán, mít silvestra v Polničce nevyšel a chvíli jsme se báli, že snad neseženeme areál, kde bychom mohli být s našimi kamarády a hlavně s našimi psy. Nakonec Katka se Standou domluvili úplně nový Rekreační areál v Těchobuzi, krásné vesničky kousek za Pelhřimovem. Do Těchobuzi jsme přijeli ve čtvrtek 29.12.2011 večer. Cesta aspoň mě překvapila, protože závěrečný úsek cesty byl plný zákrut a šílených zatáček, ale místo se nám na první pohled ihned zalíbilo. Čekal nás již pěkně vytopený apartmán a také již byly na místě Katka se Standou, Larou a Bongem , Katka s Petrem s Enzem a Margita se Zdenkem a jejich Asem. Později večer naši partu doplnili ještě Jitka s Martinem a zrzkama Jenny, Albi a Ellou. A ihned se rozjela výborná zábava plná společenských her, povídání, tataráčku, vínka....prostě všeho, co hrdlo ráčí. Měli za námi ještě přijet další kamarádi, ale bohužel jim to z různých důvodů nevyšlo. Zato, ale nám vyšlo i počasí a přímo na silvestra nám svítilo sluníčko a bylo nádherně a tak jsme si mohli dát i společnou procházku, která se nakonec zdála dobrodružnější, než jsme si vůbec dovedli představit. Pokud jsme šli po louce a polích, tak bylo vše v pořádku. Pak nám ale zaběhly 3 pesani do lesa a už jsme slyšeli jen veliký štěkot. Báli jsme se, že se do sebe zrzky pustily, ale najednou se s lesa vyřítila srna a za ní jedna ze zrzeček. Vůbec jsme nevěděli v první chvíli, která to je, ale nakonec se ukázalo, že tou největší lovkyní se ustanovila nejmenší Ellinka a pěkně hnala srnku přes pole. No co čert nechtěl, šel kus za námi myslivec a když jsme slyšeli výstřel, tak si osobně myslím, že bylo vyděšeno celé naše osazenstvo!! My ostatní jsme si stihli své psy odchytit, takže za srnou běžela opravdu jen Ellinka. Myslivec snad vystřelil do vzduchu, protože po výstřelu Ella úspěšně hnala srnu dál. Doufáme, že to bylo snad do vzduchu, protože ta představa, že by jsme byli svědky......no to raději ani nebudu popisovat. Ella se za chvíli vrátila sama, myslivec na náš zařval, ať si uvážeme psy a tak jsme se otočili a raději jsme se jen po poli vrátili zpět do areálu, kde jsme si museli dát panáka, aby jsme ze sebe dostali ten stres!!

Po přípravách "nechutného" množství jídla a různých pochutin, jsme si začali užívat posledního večera roku 2011. Zábava byla opět skvělá a tak jsme se ani nenadáli a už odbíjely poslední sekundy starého roku. S úderem půlnoci bouchlo obligátní šampaňské a popřáli jsme si do Nového roku s kamarády, které máme strašně rádi a jsme vděčni, že jsme je poznali! Ale čekalo nás ještě jedno půlnoční překvapení, které pro nás nachystali Standa s Katkou. Vytáhli nás ven a k naší velké radosti nám rozdali balonky štěstí. Po naší vzájemné pomoci všechny balonky opustily pevnou zemi a pomalu mizely v dáli s našimi tajnými přáními. :-)

Po probuzení 1.1.2012 už jen následoval úklid a předání areálu jeho majiteli.

Ale když jsme se loučili, tak jsme se pobavili nad tím, že je 1.1.2012 a my už se dívali na kalendář prosince 2012, abychom se domluvili, že se na stejném místě potkáme opět za rok a pevně doufáme, že ve stejném složení! :-D

Přátelé všem Vám ještě jednou moc děkujeme za krásně strávený konec roku!! Za fotku děkuji Katce Novotné. :)

Z leva : Katka Šimečková a Peťa Věžník s Enzem, Katka Novotná a Standa Závodný s Larou a Bongem, Jíťa a Martin Ludvíkovi s Jenny, Albi a Ellou, my s Petrem s Chiný a Shabkou a Margita a Zdeněk Jalový s Asem.