Podzim u nás doma

25.09.2011 14:47

A je tady konec září. Po výstavě na Orlíku se u nás nic moc nového neudálo.  V září a říjnu jsme nic nepřihlašovali, protože jsme čekali, jak se bude vyvíjet zdravotní stav Shaby. No kdyby mi někdo řek, že za týden po Orlíku na ni nebude vidět, že měla nějaké problémy, tak bych tomu nevěřila a lituji, že výstava na Orlíku nebyla o ten týden později. Ale už je to za námi a taky se díváme opět trošku se zdviženou hlavou a nakonec jsme přihlásili Shabku ještě v listopadu na výstavu do Prahy. Touto výstavou, ale ukončujeme náš výstavní rok 2011. Jako žádných významných met jsme nedosáhli, ale to, že se pohybujeme stále mezi prvníma 4 fenkama ve třídě, nás dostatečně uspokojuje a po našem rozhodnutí Shabu neuchovňovat, sice na nějakou výstavu pojedeme, ale víceméně pro to, abychom viděli naše známé a kamarády a aby Shabka nevyšla ze cviku.

Jinak stále přetrvávají problémy s levou přední nohou u Chinary. Přes den se zdá, že je vše OK, ale večer kulhá a na nohu nechce moc došlapovat. Nasadili jsme kloubní výživu a držíme ji pořád zkrátka, tak snad se vše v dobré obrátí. No a aby toho nebylo málo, tak naše kočka Adélka naznala, že 10 let nevidět veterináře je dostatečně dlouhá doba a onemocněla s močákem, takže v současné době má ATB, ale i tento problém ji nevadí v tom, aby si důrazně vyžadovala jídlo pokaždé, kdy nazná, že přišla ta pravá chvíle. 

Jsem ráda, že počasí nám prozatím přeje a je krásný a slunečný podzim. Užíváme si babího léta a na zimu se moc netěšíme, ale protože nevyhnutelně přijde, tak se na ni psychicky připravujeme a budeme se těšit opět na jaro!! Ale už teď se těšíme na únor, když se nám po 2 letech vrátí Lucka z USA. To bude radosti! :))