Mikulášský coursing Svitavy 4.12.2011

05.12.2011 18:50

Na Mikulášské závody do Svitav jsme se moc těšili, protože jsme vlastně "slavili" roční působení ve výboru rr-sportu a zároveň to byla poslední letošní akce s rr-sportem. Celý týden jsme se s Peťou strachovali, aby nám vyšlo počasí, protože do Svitav se přihlásilo 50 pejsků a tak jsme si přáli, aby se poslední akce vydařila. Do Svitav jsme jeli už v sobotu a spali jsme u Sehnalů. Také jsme navštívili extraligové utkání v basketbalu a fandili Svitavským Turům, kteří také zvítězili! Zavzpomínali jsme si tímto na doby, kdy jsme jezdili na basketbalové utkání našeho Tomáše a mě pořád mrzí, že s tímto fajn sportem skončil.

A neděle se tedy nesla ve znamení běhání!! Akce se moc vydařila! Sice někteří pesani nedojeli, ale celkem běhalo 45 psů, naviják jel jako na běžícím pásu a všichni pejsci si dostatečně zaběhali. A protože to bylo na Mikuláše, tak jsme se do toho pěkně obuli a zahráli si na Mikuláše! Jen smůla, že nám Mikuláš i Anděl (jinak Katka se Standou) museli brzy odjet kvůli zdravotnímu stavu jejich Lary, která nakonec musela podstoupit operaci, ale doufáme, že už je vše na dobré cestě a Lara se bude jen uzdravovat. Nicméně ostatní si běhání pořádně užili a my byli neskutečně rádi, že se vše vydařilo, všichni byli spokonejí a počasí, že nám přálo. Začalo pršet v momentě, kdy chlapi sklidili poslední kabel! :)

Jo a naše zrzečky nám udělali radost, protože Shaba vypadá, že se konečně chytá a na dráhu mě 3x odtáhla a Chinarka si také oběhla 3x kolečko i když ty její vracečky z půlky dráhy nechápu. Za fotky děkujeme Kačce Šimečkové.

Tady náš organizační Mikulášský team! :)

Ostatní fotky zde