SAMIRKA a její nová rodina!!

25.06.2012 13:00

25.6.2012

Samirka má novou a úplně skvělou rodinu. Vzala si ji do své péče naše kamarádka z Kuřimi Katka Havlová se svým přítelem a za chvíli manželem, Lukášem Burianem. Samira má u nich i čtyřnohého kamaráda rr Hagrida a  kámošku kočku. Jen mi vypadlo jméno. Už je na Kačce docela závislá a já jsem šťastná, že se Shabky sestra dostala do milující rodiny a zažívá určitě konečně samé radostné chvíle!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.5.2012

Nejvíc radostmá zpráva, jaká mohla na 1. máje přijít!! Naše kamarádka, která Samirku udávala si ji sama našla poblíž místa, kde se ztratila!! Sice až na potřetí, ale podařilo se!! Samira se pohybovala po lese 7 dní sama, ale nevzdalovala se od místa, kde utekla a když se jí tam dala bunda a granulky Lucky, tak se další den objevila skoro ihned po Lucčině příjezdu!! Takže jsme rádi za šťastný konec a doufáme, že se Lucce podaří Samirku dát do opravdu fajn rodiny!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Moc prosím o pomoc. Zaběhla se Samirka, sestra naší Shabinky ve středu 25.4.2012 v okolí Oslavan u Brna. Je hodně bojácná, nedůvěřivá k lidem. Modrý obojek měla na sobě. Pokud ji někdo uvidíte, nebo chytíte volejte, prosím tato telefonní čísla - 723 167 046, 777 135 760 nebo mé telefonní číslo 739 432 792. Moc děkuji. Dávám to i k sobě na webovky, kdyby se bobinka objevila nedej bože až na Vysočině!