Co je u nás nového...

29.04.2012 20:28

Tak jsem se po delší době konečně dopracovala k tomu, že zaktualizuji něco na našich stránkách. Ono tím, že jsme přestali jezdit na výstavy, tak člověk honem neví, co vše psát. Já od 1.4.2012 změnila práci. To je asi jedna velká a zásadní změna u nás.

Druhá změna nastala v krmení naší Shabky a rozhodnutí, konečně podstoupit kastraci, protože její zdravotní stav je po každém hárání a falešné březosti žalostný. Vždy se ji snažíme dávat 4 měsíce dohromady, až se nám to podaří, tak začne znovu hárat a je to opět v háji. Takže 7.5. půjde na kastraci a jen doufáme, že se poté značná část jejich problémů zmírní. Také jsme zakoupili hypoalergenní granule, veterinární řadu za strašný peníze a doufáme, že i ty jí pomůžou zmírnit dermatologické problémy s kůží, protože u masa jsme nedokázali vyseparovat, co za druh masa, nebo jaké přílohy jí způsobují problémy. To jsou asi tak největší změny v našem životě. Chinarka je stále zdravá a jsme strašně rádi, že aspoň tato zrzečka nemá žádné problémy.....honem to někdě zaťukám....

No a děti... Tom je stále v Praze a připravuje se na zkoušky na VŠ a brigádničí na Hiltonu. Lucka je operaci nohy a ještě 3 týdny bude chodit se speciální ortézou a poté ji čeká nějaká rehabilitace a hledání práce, nebo brigády, aby si vydělala na letenku zpět do USA.

Také jsme se celá rodina nechali vyfotografovat naší kamarádkou Verčou Kovačkovou a myslím, že její fotky opravdu stojí za to! Dvouhodinová procházka s ní byla úplně perfektní a máme z ní krásně fotky a pěkný zážitek!