Naše rodina

Naši rodinu tvoří 4 dospěláci..já Šárka, můj muž Peťa, dcera Lucka, která žije a pracuje v současné době v USA a syn Tomáš, který studuje v Praze na ČVUT. Dále s námi žijí 4 zvířecí mazlíčci - a to dvě psí slečny plemene rhodesian ridgeback Chinara a Shabu, jedna britská modrá kočka Adélka a britský černě tečkovaný kocour Timi. Žijeme v krásném městě Žďár nad Sázavou, které se nachází uprostřed Vysočiny a je tu nádherná krajina, na procházky jako stvořená.

To jsme my:

Když zavzpomínám, co vše za zvířátka nám prošlo domácností, než jsme se ustálili na výše zmíněném počtu, tak by to byla v první řadě zelená andulka Kubík. Byl skvělej, ochočenej, mluvil, prostě krásnej ptáček. Pořídili jsme si ho chvíli po svatbě. Ale kvůli tomu, že jsme začínali bydlet v 1+1 a já čekala druhé dítě, dala jsem Kubíka sestře, kde žil ještě několik let, než jim nečekaně ulítl a o jeho osudu se už nic nedozvěděli.

Další ze zvířátek bylo morče pro děti, které jsme nakonec předali k rodičům do králíkárny a už vůbec si nevzpomenu, z jakého důvodu. Také se u nás na čas zabydlel černý kocourek Rex, nalezenec z půdy, který lítal po záclonách a byl celkově divoký a když začal lovit děti, dali jsme ho na vesnici mé tetě, kde lítal po venku a byl myslím spokojenější.

A pak už nám do života vstoupil první pejsek a to fenka yorkšírského teriéra Besinka! Byla úžasný miláček. Za ní následovala britská modrá kočka Adélka, pak Timi a po smrti Besinky jsme si konečně pořídili, mnou dávno vysněnou, fenku plemene rhodesian ridgeback Chinaru.  Po odletu Lucky do USA a asi i z pocitu, že se musíme zase o někoho starat k nám přibyla druhá slečna plemene rhodesian ridgeback a to Shabka!!

Všechna naše zvířátka, která s námi momentálně sdílí domácnost, jsou úžasná. Jsou to strašní mazlíci, skoro všichni. Skoro píšu proto, že kocour se jde pomazlit, jen když uzná za vhodné. Ostatní musíme občas od sebe odhánět, aby jsme měli také nějaký osobní prostor. A to je ve zkratce o nás vše.