Rok 2011

TRÉNINK NA KONCI PRÁZDNIN RAPOTICE - 3.9.2011

Kromě běhání na campu jsme celé léto s rr-sportem nikde nebyli, takže jsme se těšili na to, jak si holky zaběhají a také na lidičky, kteří s námi na tyto akce jezdí. Přijelo sice míň pejsků, ale o to to byla příjemnější akce. Pepa s Petrem postavili něco jako cross trať, kdy střapec jel cik cak, nestavěla se ani zástěna a tak jsme se trošku báli, aby ti zkušenější nevzali běhání stylem start...cíl. Naše obavy byly, ale zbytečné a všichni pěkně následovali střapec a díky stylu pouštění museli trošku přemýšlet, kde se jim střapec ztratil, když to napálili moc napřímo. Prostě moc povedené a dost jsme se pobavili, jak i ostřílení matadoři následovali pěkně střapeček očima. Běhala konečně i Shabka a všechna 3 kola, jen v půlce měla vždy menší zádrhel, ale nakonec krásně doběhla i zakillovala. Chinarka neběhala, protože má pořád ještě nastaven klidový režim. Takže se nám to opět moc líbilo, krásné prostředí, úplně luxusní počasí a opět účast milých lidiček, které jsme celé léto neviděli. Už se těšíme na další akci!

Za fotky opět děkujeme Vlaďce

A poprvé byly holky zavřeny v odkladových boxech na cvičáku. No úplné trestankyně :)))), ale s příjemným pelechem, ve stínu a hlavně se nevysilovaly cukáním se na řetězech.

______________________________________________________________________________________________________________________
ZÁVODY DO VRCHU RADIMĚŘ - 29.5.2011

ya-nyanda.rajce.idnes.cz/Zavody_do_vrchu_Radimer_29.5.11/

Tak jsme chtěli zkusit něco jiného v coursingu, než ovál a uspořádali jsme s rr-sportem běhání do vrchu, tedy lépe řečeno, do sjezdovky v Radiměři. Přijeli jsme už v sobotu, ale to lilo jako z konve a situace nevypadala vůbec růžově. Naštěstí kolem 22 hod večer přestalo a tak jsme doufali, že se ráno probudíme do jasného počasí. A také, že jo!! Byl to nádherný pocit otevřít brzo ráno oči a zjistit, že venku svítí slunce jako o život. Takže se závody opět velmi vydařily. Psiska byli tentokrát jak doslova "urvaný" ze řetězu. Lítaly karabiny, přetrhávaly se řetězy, také překousávaly vodítka, jak chtěli naši zrzavci závodit. Dali si všichni 3 kola a někteří nadšenci i párové běhy. Holky jsme pustily společně, ale myslím, že za chvíli už Shabka bude běhat sama, protože jí střapeček strašně zajímá a udržet je na startu obě dvě, začíná být nadlidský výkon!

Výsledky:

Chinara -  6. místo

Shaba -  7. místo

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JARNÍ ZÁVODY ČEHOVICE - 16.4.2011

dexendy.rajce.idnes.cz/Coursing_Cehovice_16.4.2011/

aljaskailona.rajce.idnes.cz/RRsport_cechovice/

Jaro je tady a v Čehovicích to platilo víc než jinde!! Probudila nás úplně jasná obloha a tak jsme se moc těšili, jak se jarní závody vydaří. Tentokrát nedojel Pepa Sehnal...hlavní pouštěč coursingu...a celou trať, za vydatné podpory Petra Věžníka, stavěl Petr sám. Katka Šimečková, mi mezitím pomáhala s cenami, chystáním lavic a celkového zázemí pro všechny příchozí lidičky. Trošku nás pozlobila prodlužovací šňůra a se startem jsme měli menší zpoždění, ale po menším stresu se vše podařilo zprovoznit a začalo se závodit! Protože Petr je už zkušený pouštěč, tak pejsci místo 2 kol, běhali 3 kola a i tak jsme oficiální část závodů skončili kolem 13:30 hod odpoledne. Po vyhlášení výsledků se ještě pesani vyblbli v párových bězích a totálně se unavili!! Chinara běhá divně a po počátečních vracečkách, jsem musela naklusat na dráhu já, stoupnout si na hranu  lomu a teprve potom holky odběhly celou trať spolu. Shaba ještě pořád nevyběhne sama. Sice táhne za navijákem, ale když se pustí, tak neběží. Takže uvidíme, jak se s ní bude vše vyvíjet!

Výsledky:

Třída dorostu, dohromady A1 a B1 - psi a fenky - SHABA - 1. místo

Třída dospělé feny B2 - CHINARA - 5. místo

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VALENTÝNSKÝ COURSING ČEHOVICE - 19.2.2011

ya-nyanda.rajce.idnes.cz/Valentynsky_coursing_Cehovice_19.2.2011/

Po Valentýnovi jsme opět uspořádali lepší coursingový měřený trénink v Čehovicích na hřišti. Tentokrát už přijelo něco málo přes 40 pejsků a opět to byla velice vydařená akce. Kromě ridgebacků si zaběhali český fousci, ohař, kokršpaněl, estrelský honácký pes, briard, zlatý retrívr, buldočci...prostě pestrá směska. Chinara opět ukázala svoji náladovost a z 5-ti startů se 4x vrátila. Z toho 2 starty měla se Shabkou, protože ta sama nechtěla běžet. Ale s Chinarou běžela a hlavně doběhla 2 běhy, které Chiný v půlce otočila. Tak jsem měla radost. Shaba prostě ještě neví, zda může běžet sama, nebo ne. Tak uvidíme, jak se budeme nadále zlepšovat. Jinak to byla opět velmi povedená akce a jsme rádi, že se to lidem líbilo a že si to pejsci užili!!

CHINARA - 4. místo

SHABA - 8. místo

Holky v akci.....